سیم ناب : مرکز علمی تولید تخصصی سیم و کابل کشور
 • ارتباط

  04135575960

 • گواهینامه

  ISO 9001:2015

 • مجوز

  سازمان صنعت و معدن

 • ارتباط

  04135575960

 • گواهینامه

  ISO 9001:2015

 • مجوز

  سازمان صنعت و معدن

سیم آیفون تصویری و تلفنی

soolar_big

wind-2

کابل به عنوان بخشی از سیستم ارتباطی با وظیفه انتقال پیام ها و اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است .بخشی از هزینه های نصب آیفون تصویری به تامین کابل و نصب و تهیه ملزومات و نگهداری آن اختصاص دارد .و شناخت کابل ها و استفاده درست از آن می تواند در کاهش هزینه های سیم کشی نقش زیادی داشته باشد .

وظیفه کابل ها به عنوان قسمتی از سیستم ارتباطی ، انتقال پیام ها و اطلاعات می باشد ، در نصب آیفون تصویری قسمتی از هزینه های نصب و راه اندازی سیستم آیفون تصویری شامل کابل و کابل کشی ساختمان می شود . به همین منظور شناخت کابل و استفاده درست از آن می تواند هزینه های سیم کشی را کاهش دهد .

بهترین و مناسب ترین کابل ها برای استفاده در نصب آیفون های تصویری کابل های فویلدار و شیلددار هستند ، این کابل ها که مانع از وجود نویز در صدا و تصویر می شوند

کابل های آیفون را می توان به دو دسته تقسیم نمود .

کابل های آیفون معمولی
کابل آیفون فویلدار
کابل آیفون معمولی در دو مدل 0.4 و 0.6 موجود می باشد .که کاربرد این کابل ها بیشتر درسیم کشی آیفون های معمولی ( آیفون های صوتی ) سیم کشی ارتباط داخلی و گاهی موارد سیم کشی تلفن می باشد .

کابل های فویلدار در دو سطح 0.4 و 0.6 موجود می باشد ،و اصولا برای سیم کشی آیفون های تصویری مورد استفاده قرار می گیرند . در کابل های فویلدار یک لایه فویل روی سیم ها پیچیده شده است به این دلیل که جلوی نویز در تصویر و صدا گرفته شود . به علاوه این کابل ها دارای شیلد می باشد شیلد همان سیم لخت موجود در کابل ها می باشد که در جهت حذف نویز ها ی آیفون بکار می رود .

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به تجارت پردازان پیام می باشد